TAKU biała lampa ścienna / kinkiet
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor podstawy | biały |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 1 x 10W |
| Waga produktu brutto kg | 0 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Głębokość | 27cm |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Wysokość | 46cm |
| Szerokość | 11cm |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały (Signal White RAL 9003) / mosiądz |
| Źródło światła | GU10 LED |
| Gwarancja | 24 miesiące |
