Słupek Solarny Mike 3000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Słupek, zasilany energią słoneczną jest nie tylko przyjazny dla środowiska, ale także łatwy w utrzymaniu, zapewniając niezawodne oświetlenie nawet po zmierzchu.
Dzięki solidnemu wykonaniu z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w eleganckim czarnym kolorze, nasz słupek doskonale wpisuje się w estetykę ogrodu, dodając mu niepowtarzalnego uroku.
Rozświetl swoją przestrzeń zewnętrzną w elegancki sposób dzięki Słupkowi Solarnemu Mike! Idealny wybór dla miłośników ogrodów, którzy pragną stworzyć magiczne miejsce do relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu.
Dane techniczne
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 80mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2lm |
| Moc | 0.06W LED |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 450mm |
| Zasilanie | SOLAR |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 4.2kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| Marka | Eko-Light |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| CRI [RA] | 80 |
| NAPIĘCIE | Bateria 1xAA 1.2V/600MAH NI-MH |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA NETTO | 0.24kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.5 |
| RODZINA LAMP | SOLARKI |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| WAGA BRUTTO | 0.29kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 80mm |
| Kolor | CZARNY |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12 |
| NOWOŚCI | 24 |
