SUGURI C czarna lampa sufitowa w rozmiarze L
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 2 x 12W |
| Waga produktu brutto kg | 0 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 112cm |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Szerokość | 90cm |
| Materiał | metal / szkło |
| Źródło światła | G9 LED |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Głębokość | 15cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 15cm |
