SAUVA A biała ażurowa lampa ścienna / kinkiet
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Maksymalna Moc | 1 x 60W |
| Waga produktu brutto kg | 0 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 20cm |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały (Signal White RAL 9003) |
| Źródło światła | S14d |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Głębokość | 4,1cm |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Wysokość | 55cm |
