SAKOSI A czarna sufitowa lampa wisząca
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Waga produktu brutto kg | 0 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| przewód zasilający - długość cm | 140cm |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 3 x 12W |
| Materiał | metal / tkanina |
| Kolor | czarny (Jet Black RAL 9005) |
| Źródło światła | G9 LED |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Wysokość | 160cm |
| Szerokość | 40cm |
