Rattan lampa wisząca czarny 1xE27 / 31-18182
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE27 |
| Wymiary | 100x20x20 |
| Trzonek | E27 |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Materiał | zawiesie stalowe, abażur tkanina/PCV+ratan |
| Kolor | czarny, biały + kremowy |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Głębokość | 20 cm |
