Plafoniera LED ARIA BLACK 38W z wentylatorem
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wyjątkowy wygląd plafonu ARIA BLACK jest wręcz stworzony dla pomieszczeń, w których dominują czerń, biel i szarości. Czarno-biały klosz prezentuje się naprawdę stylowo i nie sprawia problemów w kontekście dopasowywania go do wnętrza. Plafon wykonany jest z tworzywa sztucznego i metalu, co również podkreśla jego predyspozycje do umieszczania go w nowoczesnych kompozycjach.
Kompaktowe rozmiary plafonu (550 mm szerokości, 550 mm głębokości, 170 mm wysokości), a także waga zaledwie 2,55 kilogramów to kolejne ważne atuty tego produktu – dzięki temu bowiem sprawdzi się on nawet w miejscach, gdzie ilość wolnej przestrzeni jest dość ograniczona.
Zastosowanie technologii LED sprawia, iż pomimo mocy rzędu 38W pobór mocy jest naprawdę niewielki. CCT plafonu mieści się w przedziale 3000-6000W, a barwę światła możemy regulować za pomocą pilota. Dzięki czemu zawsze będziemy mogli czuć się w naszym pokoju w pełni komfortowo.
Plafon ARIA BLACK posiada również wbudowany wentylator, co latem jest oczywiście bardzo pożądaną funkcją. Wiatrak może pracować w aż sześciu trybach, a dodatkowo producent wyposażył wentylator w funkcję wstecznej rotacji.
Dane techniczne
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Materiał | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| WAGA BRUTTO | 3.75kg |
| NOWOŚCI | 21/22, 22 |
| Kolor | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 550mm |
| Możliwość ściemniania | TAK |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 59 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Moc | 38W LED |
| KATALOG | 2023 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 550mm |
| Uziemienie | Nie |
| Marka | Milagro |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 59 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 550mm |
| WAGA NETTO | 2.55kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 170mm |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
