Plafon spot podwójny biały SKY 2 / 33431
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/33431
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon, Spot
- Kolekcja: Sky
- Kolor: biały
- Kolor klosza / abażuru: biały
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: GU10 LED
- Ilość źródeł światła: 2
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 25W LED
- Wysokość klosza: 7 cm
- Wysokość: 11 cm
- Szerokość: 46 cm
- Głębokość: 12 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
- Podział świecenia: Nie
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Głębokość | 12 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Liczba żródeł światła | 2 x GU10 max 25W Led |
| Szerokość | 46 cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 7 * 6 cm |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Kolor | id_2 |
| Uziemienie | Nie |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Barwa klosza | biały |
