Plafon SWEET PINK 20W LED Ø400 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Seria SWEET została stworzona przez polską markę MiLAGRO z myślą o najmłodszych. Wyjątkowe plafony w kształcie bajkowego króliczka z pewnością zwrócą uwagę maluchów. Lampy dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych różowej, która zdecydowanie najlepiej będzie prezentować się w pokoju małej dziewczynki oraz niebieska, która może również pojawić się w chłopięcym kąciku. Tak stylowy dodatek z pewnością urozmaici przestrzeń i nada mu wyjątkowego, dziecięcego charakteru.
Niepowtarzalna kolekcja SWEET łączy w sobie to co najlepsze. Stanowi idealne oświetlenie do pokoju dziecka, a zarazem dopełnia jego aranżacje. Przyjemne światło umili dziecku czas spędzony w swoim królestwie, a brak wystających elementów zapewni mu bezpieczeństwo. Dobrą opcją jest umieszczenie lampy SWEET nad łóżkiem, co ułatwi zasypianie, a także pozwoli wyciszyć się dziecku.
Lampy SWEET - najwyższa jakość od polskiej marki
Kolekcja SWEET składa się z dwóch wyjątkowych, łatwych w montażu plafonów o średnicy 40 cm z oświetleniem LED. Wysokość każdego z nich wynosi 8 cm. Dzięki takim uniwersalnym rozmiarom można je zamontować w nawet bardzo małym pokoju dziecięcym. Lampy zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że są niezwykle trwałe i odporne na zabrudzenia.
Moc lampy wynosi 20 W, strumień świetlny 1400 lumenów. Z kolei wartość temperatury barwowej to 4 000 K. Seria SWEET została objęta 24-miesięczną gwarancją producenta. Linia lamp wewnętrznych SWEET wyprodukowanych przez markę MiLAGRO składa się z dwóch wyjątkowych modeli lamp:
• plafon różowy ML6180
• plafon niebieski ML6181
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 0.92kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| WAGA BRUTTO | 1.2kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78142 |
| Materiał | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45 |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| Kolor | RÓŻOWY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1400lm |
| Uziemienie | Nie |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Moc | 20W LED |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| RODZINA LAMP | PLAFONIERY |
| Marka | Milagro |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø400mm |
