Plafon Nemo Czarny 11W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA NETTO | 0.141kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| CRI [RA] | 80 |
| Materiał | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| WAGA BRUTTO | 0.55kg |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78163 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Kolor | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30.3 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| RODZINA LAMP | NEMO |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.5 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| Barwa światła | Neutalna 4000K |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| KĄT ŚWIECENIA | 180° |
| Moc | 11W LED |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 260mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1100lm |
| Marka | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 57mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 260mm |
