Palnik Gazowy - Biały
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| Materiał | METAL + PLASTIK |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 175mm |
| Marka | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 65mm |
| WAGA NETTO | 0.11kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100 |
| WAGA BRUTTO | 0.12kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23.5 |
| NOWOŚCI | 23 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 12kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| RODZINA LAMP | GAZ |
