Opaska Zaciskowa 4.8x360mm Czarny - 100szt
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Kolor | CZARNY |
| KATALOG | 2023 |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| WAGA NETTO | 2.2kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 4.8mm |
| WAGA BRUTTO | 2.28kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 1.3mm |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 360mm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 24kg |
| NOWOŚCI | 22 |
| Materiał | NYLON |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 45 |
| RODZINA LAMP | TRYTYTKI |
