Opaska Zaciskowa 4.8x200mm Biały - 100szt
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 1.3mm |
| WAGA BRUTTO | 1.17kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 200mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| NOWOŚCI | 22 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13kg |
| RODZINA LAMP | TRYTYTKI |
| Materiał | NYLON |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29 |
| Kolor | BIAŁY |
| KATALOG | 2023 |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 4.8mm |
| WAGA NETTO | 1.1kg |
