Opaska Zaciskowa 3.6x200mm Czarny - 100szt
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.85kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 1.2mm |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 200mm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 200szt |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 18kg |
| NOWOŚCI | 22 |
| Materiał | NYLON |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29 |
| RODZINA LAMP | TRYTYTKI |
| Kolor | CZARNY |
| KATALOG | 2023 |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| WAGA NETTO | 0.8kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 3.6mm |
