Opaska Zaciskowa 2,5x160mm Biały - 100szt
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13kg |
| NOWOŚCI | 22 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| RODZINA LAMP | TRYTYTKI |
| Materiał | NYLON |
| KATALOG | 2023 |
| Kolor | BIAŁY |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 2.5mm |
| WAGA NETTO | 0.44kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 1mm |
| WAGA BRUTTO | 0.48kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 250szt |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 160mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 1 |
