Olbis - Lampa plafon PLF-63827-600L-36W-WO
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Italux Olbis PLF-63827-300L-24W-WO – nowoczesny plafon LED w stylu naturalnego drewna
Elegancki plafon sufitowy Italux Olbis PLF-63827-300L-24W-WO to doskonałe połączenie nowoczesnej technologii LED i formy inspirowanej naturalnymi materiałami. Okleina imitująca drewno, płaska obudowa, neutralny wygląd – idealny do wnętrz typu salon, sypialnia, jadalnia, gabinet lub korytarz.
- Doskonała jako główne oświetlenie sufitowe w mieszkaniu: salon, sypialnia, korytarz.
- Świetna do kuchni lub jadalni — styl drewna dobrze łączy się z ciepłą aranżacją wnętrza.
- Sprawdzi się także w gabinetach lub pokojach dziecięcych — dzięki możliwości wyboru barwy światła.
- Możliwość montażu w pomieszczeniach o niższym suficie dzięki niskiej konstrukcji.
- Nowoczesna technologia LED — wysoka jasność przy niskim zużyciu.
- Regulacja barwy światła — większa kontrola nad atmosferą wnętrza.
- Stylowe wykończenie drewna — łączy funkcjonalność i dekorację.
- Niski profil — idealna tam, gdzie potrzebna płaska instalacja.
- Marka Italux — sprawdzona w segmencie oświetlenia wewnętrznego.
Dane techniczne
| kelwiny | 2800K / 4000K / 6000K |
| Kolor Oprawy | drewno |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| Rodzaj źródła światła | LED |
| Maksymalna Moc | 36W |
| Długość | 60 |
| lumeny | 4300 lm |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne, opalowy |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Rodzaj lampy | Plafony |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Wysokość | 2,4 |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| Szerokość | 30 |
