OIO A 3L biała potrójna lampa sufitowa z mosiądzem
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 3 x 12W |
| Waga produktu brutto kg | 0 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| przewód zasilający - długość cm | 105cm |
| długość podstawy cm | 60cm x 2,5cm |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| Wysokość | 160cm |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Materiał | metal / szkło / drewno / mosiądz |
| Kolor | biały (Signal White RAL 9003) / mosiądz |
| Źródło światła | G9 LED |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Barwa klosza | biały |
| Wys/szer / średnica klosza | 15cm |
