Nowoczesna lampa wisząca Negru 3x40W E27 / 33-28709
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 3xE27 |
| Wymiary | 85x72x72 |
| Trzonek | E27 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 72 cm |
| Materiał | zawiesie metalowo-drewniane, przewody w oplocie z lin konopnych |
| Kolor | czarny |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Głębokość | 72 cm |
