Nowoczesna lampa wisząca ALFA ściągacz z rączką 1x40W E27 / 31-40022
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Trzonek | E27 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE27 |
| Wymiary | 110x31x31 |
| Głębokość | 31 cm |
| Wysokość | 110 cm |
| Szerokość | 31 cm |
| Materiał | zawiesie plastikowe, klosz szklany |
| Kolor | biały |
| Ilość źródeł światła | 1 |
