Naświetlacz LED 50W 4000K PIR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 192.8mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 4500 (120°) / 4800 (360°) |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 203.9mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 31.8mm |
| WAGA NETTO | 0.56kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| Materiał | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WAGA BRUTTO | 0.63kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| CRI [RA] | 80 |
| Kolor | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.2kg |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| RODZINA LAMP | NAŚWIETLACZE |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| Moc | 50W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
