Naświetlacz LED 30W 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Moc | 30W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.5 |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 156.4mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2450 (120°) / 2700 (360°) |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 138.7mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 29.8mm |
| WAGA NETTO | 0.34kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| Materiał | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WAGA BRUTTO | 0.45kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| CRI [RA] | 80 |
| Kolor | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.7 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.99kg |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| RODZINA LAMP | NAŚWIETLACZE |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16.7 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
