Naświetlacz LED 30W 2000lm 4000K Czarny Premium PIR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.49kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 8 |
| CRI [RA] | 80 |
| Materiał | ABS+PC |
| WAGA BRUTTO | 0.65kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| Kolor | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP54 |
| RODZINA LAMP | NAŚWIETLACZE |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6kg |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.4 |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Moc | 30W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18.4 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2000lm |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 190mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 163mm |
| NAPIĘCIE | 230V 50Hz |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 180mm |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 50000h |
