Naświetlacz LED 20W 4000K PIR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Moc | 20W |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 123.5mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1650 (120°) / 1800 (360°) |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 148.7mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 27.5mm |
| WAGA NETTO | 0.29kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WAGA BRUTTO | 0.46kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| CRI [RA] | 80 |
| Materiał | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15.7 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| Kolor | CZARNY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.99kg |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| RODZINA LAMP | NAŚWIETLACZE |
| Możliwość ściemniania | Nie |
