Naświetlacz LED 10W 4000K PIR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 750 (120°) / 900 (360°) |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 104.8mm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 134.6mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 25.9mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WAGA NETTO | 0.24kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| CRI [RA] | 80 |
| Materiał | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WAGA BRUTTO | 0.28kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| Kolor | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.3 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| RODZINA LAMP | NAŚWIETLACZE |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 19.64kg |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Moc | 10W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
