Naświetlacz LED 100W z czujnikiem ruchu barwa biała neutralna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Naświetlacz LED 100W z czujnikiem ruchu barwa biała neutralna
Prezentowany naświetlacz ( halogen ) jest to nowoczesne urządzenie oparte na technologii LED).
Naświetlacz, halogen LED 100W może być wykorzystany do oświetlania garaży, miejsc przed domem, parkingów, hali przemysłowych, linii produkcyjnych i wielu wielu innych. Naświetlacz LED 100W posiada dużą wydajność świetlną a przy tym generuje bardzo niewiele ciepła czego nie da się powiedzieć o klasycznych lampach palnikowych.
Parametry techniczne;
Model: Naświetlacz LED 100w
Napięcie zasilania: 230 V AC 50-60 Hz
Rodzaj diody: SMD 2835
Strumień świetlny: 9000 lm
Materiał: aluminium, szklany klosz
Klasa szczelności: IP65
Rozmiar: 27x26x4,5cm
Żywotność: 30 000 godzin
Kąt strumienia światła: 120°
Moc wyjściowa: 100W
Barwa światła: Neutralna biała 4500k
Certyfikaty: CE, RoHS
Dane techniczne
| Napięcie znamionowe | AC 220-240V 50/60Hz |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Moc znamionowa | 100W |
| Dane Producenta | Jerzy Stawowy, ul. Mickiewicza 33 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, kontakt: +48 730100294 e-mail:biuro@domenoled.com |
| Model | 5903678820282 |
| Instrukcje użytkowania PL,ENG | https://syntron.eu/data/include/cms//Instrukcja.pdf |
| Kod producenta | 5903678820282 |
| Barwa światła | Biała Neutralna (4000K) |
| Stan | Nowy |
| Nowa klasa energetyczna | F |
| Etykieta | id-28 |
