MAGNETIC TRACK 20mm 14W LED 3000K 48V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 14W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC TRACK |
| KATALOG | 2023 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + TWORZYWO SZTUCZNE |
| NAPIĘCIE | 48V |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 292mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WAGA NETTO | 0.2kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 22mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1200lm |
| WAGA BRUTTO | 0.22kg |
| KOLOR | CZARNY |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 25mm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| MARKA | Milagro |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | 48V |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 25mm |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC TRACK |
| WAGA BRUTTO | 0.22kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 292mm |
| MARKA | Milagro |
| MOC | 14W LED |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 22mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1200lm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + TWORZYWO SZTUCZNE |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| KOLOR | CZARNY |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
