Lampowentylator ZEPHYR SILVER 48W LED+ PILOT
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Kolor | SREBRNY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | E - PCB78212 |
| Możliwość ściemniania | TAK |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 64 |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 64 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| Moc | 48W LED |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø600mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600mm |
| Marka | Milagro |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 170mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| RODZINA LAMP | ZONDA |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 600mm |
| WAGA NETTO | 3.10kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| Materiał | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| WAGA BRUTTO | 4.15kg |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
