Lampa wisząca TENSI 1xE27 / 61559
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca TENSI to nowoczesne i funkcjonalne oświetlenie, które doskonale uzupełni wystrój każdego wnętrza. Jej prosta, minimalistyczna forma sprawia, że świetnie wpisuje się w różnorodne aranżacje – od nowoczesnych, przez skandynawskie, aż po loftowe.
Subtelna konstrukcja lampy nadaje przestrzeni lekkości, a jednocześnie stanowi stylowy akcent dekoracyjny. Model idealnie sprawdzi się jako oświetlenie nad stołem, wyspą kuchenną, w salonie, sypialni czy jadalni.
Lampa wyposażona jest w jedno źródło światła z popularnym gwintem E27, co pozwala na łatwy dobór żarówki dopasowanej do indywidualnych potrzeb – zarówno pod względem mocy, jak i barwy światła. Możliwość zastosowania żarówek LED zapewnia energooszczędność i komfort użytkowania.
Dzięki uniwersalnemu designowi oraz solidnemu wykonaniu, lampa TENSI będzie praktycznym i estetycznym elementem wyposażenia wnętrza przez długi czas.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał podstawy | tworzywo sztuczne |
| Wysokość | 90 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Szerokość | 37 cm |
| Kolor | biały |
| Materiał klosza | szkło |
| Kolor klosza | biały |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Głębokość | 37 cm |
