Lampa wisząca SOPEL PREMIUM 7 KOŁO długi złoty szczotkowany 40966
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SOPEL PREMIUM 7 KOŁO długi złoty szczotkowany (40966) to efektowna lampa wisząca o nowoczesnym, minimalistycznym designie. Siedem smukłych tub w eleganckim kolorze złota szczotkowanego zawieszonych na okrągłej podsufitce tworzy kaskadową kompozycję, która przyciąga wzrok i staje się centralnym elementem aranżacji wnętrza.
Dzięki różnym wysokościom zawieszenia tub lampa tworzy dekoracyjny efekt świetlny oraz równomiernie oświetla przestrzeń. Model doskonale sprawdzi się nad stołem w jadalni, nad wyspą kuchenną, w salonie, klatce schodowej lub w eleganckich przestrzeniach komercyjnych takich jak restauracje, hotele czy lobby. Regulowana długość przewodów umożliwia dopasowanie wysokości lampy do pomieszczenia.
-
designerska lampa wisząca kaskadowa z 7 tubami
-
eleganckie wykończenie mosiądz / złoty szczotkowany
-
okrągła podsufitka – układ „koło”
-
dekoracyjny efekt świetlny w nowoczesnych wnętrzach
-
regulowana wysokość zawieszenia
-
kompatybilna z energooszczędnymi żarówkami LED G9
Dane techniczne
| Wysokość klosza | 75 cm |
| Średnica klosza | 2,5 cm |
| Ilość źródeł światła | 7 x G9 max 3W Led |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Wysokość | max 155 cm |
| Barwa klosza | złoty szczotkowany |
| Szerokość | 25 cm |
| Głębokość | 25 cm |
| Kolor | złoty szczotkowany |
| Podział świecenia | tak |
| Materiał klosza | stal mosiądzowana |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał korpusu | stal mosiądzowana |
