Lampa wisząca RAKLI srebrna E27 1x60W / 31-47649
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Wymiary | 130x45x45 |
| Trzonek | E27 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE27 |
| Materiał | zawiesie stalowe + szkło, abażur tkanina +PCV |
| Kolor | srebrny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Szerokość | 45 cm |
