Lampa wisząca LURI 2x40W E27 / 32-47878
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Trzonek | E27 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 2xE27 |
| Wymiary | 90x42x20 |
| Materiał | zawiesie stalowe, klosz szklany |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Głębokość | 20 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 42 cm |
