Lampa wisząca GERDA czarny 1xE27 / 61662
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca GERDA w klasycznym, czarnym kolorze to idealne rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesny styl i ponadczasową elegancję. Jej minimalistyczna forma sprawia, że doskonale komponuje się z wnętrzami urządzonymi w stylu loftowym, industrialnym oraz nowoczesnym.
Czarna kolorystyka nadaje lampie wyrazisty charakter, a jednocześnie pozostaje uniwersalna i łatwa do dopasowania do różnych aranżacji. Model świetnie sprawdzi się jako oświetlenie nad stołem, wyspą kuchenną, w salonie, jadalni czy sypialni.
Lampa wyposażona jest w jedno źródło światła z gwintem E27, co pozwala na dobór żarówki dopasowanej do indywidualnych potrzeb – zarówno pod względem mocy, jak i barwy światła. Możliwość zastosowania żarówek LED zapewnia energooszczędność i długą żywotność.
Solidne wykonanie oraz uniwersalny design sprawiają, że lampa GERDA będzie nie tylko praktycznym źródłem światła, ale także stylowym elementem dekoracyjnym przez długie lata.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał podstawy | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 20 cm |
| Kolor | czarny |
| Materiał klosza | szkło |
| Kolor klosza | grafitowy |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Głębokość | 20 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
