Lampa wisząca Forni 2xE27 40W / 32-18250
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Trzonek | E27 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 2xE27 |
| Wymiary | 115x46x20 |
| Kolor | brązowy |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Głębokość | 20 cm |
| Wysokość | 115 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Materiał | zawiesie stalowe+drewno, abażur tkanina +PCV |
