Lampa wisząca DUO złota 3x15W E14 / 33-48578
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Trzonek | E14 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 3xE14 |
| Wymiary | 115x32,5x32,5 |
| Wysokość | 115 cm |
| Szerokość | 32,5 cm |
| Materiał | zawiesie stalowe, klosz szklany |
| Kolor | złoty |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Głębokość | 32,5 cm |
