Lampa wisząca COLORI chabrowa 1x60W E27 / 31-47953
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE27 |
| Wymiary | 90x25x25 |
| Trzonek | E27 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Materiał | zawiesie stalowe, klosz szklany |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Głębokość | 25 cm |
