Lampa wisząca CAVALLO srebrna 3x60W E27 / 33-48332
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Trzonek | E27 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 3xE27 |
| Wymiary | 72x45x45 |
| Kolor | nikiel mat |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 72 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Materiał | zawiesie stalowe, klosz szklany |
