Lampa wisząca ARAL chromowa E27 1x60W / 31-47632
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE27 |
| Wymiary | 135x35x35 |
| Trzonek | E27 |
| Wysokość | 135 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Materiał | zawiesie stalowe, abażur tkanina +PCV |
| Kolor | czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Głębokość | 35 cm |
