Lampa wisząca ALFA TOMBER CHROM 1xE27 | 60814
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA TOMBER CHROM 1xE27
Nowoczesna lampa TOMBER z chromowanym wykończeniem i szklanym kloszem w kształcie kropli doda Twojemu wnętrzu elegancji i stylu. Jedno źródło światła E27, możliwość ściemniania i solidne wykonanie z metalu i szkła sprawiają, że to praktyczne i efektowne oświetlenie do salonu, sypialni, kuchni czy biura.
Dane techniczne
| Kolor podstawy | chrom |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał | Metal/Szkło |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Materiał klosza | szkło |
| Źródło światła | E27 LED |
| Ilość źródeł światła | 1xE27 |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Barwa klosza | dymiony |
| Wysokość | 90 cm |
| Głębokość | 21 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
