Lampa wisząca ALFA TANTUM DREWNIANA 3xE27 | 60175
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA TANTUM DREWNIANA 3×E27 | 60175
Rustykalna i designerska lampa wisząca ALFA TANTUM DREWNIANA to efektowne oświetlenie sufitowe, które łączy naturalne materiały z nowoczesnym stylem. Doskonale sprawdzi się jako główne źródło światła nad stołem w jadalni, nad wyspą kuchenną lub w salonie, sypialni bądź przedpokoju.
? Najważniejsze cechy:
-
3 oprawki na żarówki E27 (żarówki nie są w zestawie) — zapewnia mocne, równomierne światło, które możesz dopasować pod kątem barwy i mocy do własnych potrzeb.
-
Naturalne drewno — elementy drewniane nadają lampie przytulnego charakteru i wyjątkowego stylu, idealnego do wnętrz w stylu skandynawskim, rustykalnym, eklektycznym czy nowoczesnym z naturalnymi akcentami.
-
Design: harmonijne połączenie drewna i metalowych detali podkreśla elegancję i tworzy dekoracyjny akcent w aranżacji wnętrza.
-
Funkcjonalność: równomierne światło tworzy komfortową atmosferę świetlną w całym pomieszczeniu.
ALFA TANTUM DREWNIANA 3×E27 to połączenie naturalnego szyku drewna i praktycznego oświetlenia — efektowna lampa wisząca, która podkreśli styl Twojego wnętrza i stworzy przyjemny klimat świetlny.
Dane techniczne
| Kolor podstawy | czarny , jasne drewno |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Barwa klosza | transparentny |
| Wysokość | 100 cm |
| Głębokość | 38 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Materiał | Drewno/Tworzywo |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Materiał klosza | szkło |
| Źródło światła | E27 LED |
| Ilość źródeł światła | 3xE27 |
