Lampa wisząca ALFA SONATA CHROM 3xE27 | 63006
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA Sonata Chrom – nowoczesny design, który rozświetli Twoje wnętrze!
Elegancka lampa wisząca ALFA Sonata w chromowanym wykończeniu to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią ponadczasowy styl połączony z funkcjonalnym oświetleniem. Trzy źródła światła z oprawkami E27 zapewniają komfortowe, równomierne światło, które świetnie sprawdzi się w salonie, jadalni, kuchni czy innych przestrzeniach dziennych.
Dlaczego warto?
-
Nowoczesny wygląd: chromowana konstrukcja dodaje wnętrzu elegancji i lekkości
-
Pełne oświetlenie: 3 punkty świetlne gwarantują jasne i przyjemne światło w całym pomieszczeniu
-
Elastyczność: możliwość zastosowania żarówek E27 – LED lub tradycyjnych – dzięki czemu dopasujesz barwę i natężenie światła do swoich potrzeb
-
Uniwersalność: idealna nad stołem, nad wyspą kuchenną lub jako główne oświetlenie salonu
ALFA Sonata Chrom 3×E27 | 63006 – stylowa i funkcjonalna lampa wisząca, która wprowadzi do Twojego domu nowoczesny charakter i komfortowe światło.
Dane techniczne
| Kolor podstawy | chrom |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 85 cm |
| Głębokość | 22 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Materiał | Metal |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Materiał klosza | szkło |
| Źródło światła | E27 LED |
| Ilość źródeł światła | 3xE27 |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Wysokość | 82 cm |
| Barwa klosza | biały |
