Lampa wisząca ALFA SEPTUM ZŁOTA 1xE27 | 60905
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stylowa lampa wisząca SEPTUM 60905 w modnym złotym wykończeniu to doskonałe połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności. Minimalistyczna forma sprawia, że lampa świetnie prezentuje się zarówno jako pojedyncze źródło światła, jak i w kompozycji kilku punktów nad stołem, wyspą kuchenną czy blatem.
Najważniejsze cechy:
-
Kolor: złoty – elegancki, dekoracyjny akcent wnętrza
-
Źródło światła: 1 × E27 (żarówka nie jest w zestawie, możliwość zastosowania LED)
-
Maksymalna moc: do 60 W
-
Materiał: metal – solidna i trwała konstrukcja
-
Styl: nowoczesny, loftowy, glamour, minimalistyczny
-
Montaż: sufitowy – regulowana wysokość zawieszenia
-
Stopień ochrony: IP20 – do użytku wewnętrznego
-
Gwarancja producenta: 24 miesiące
Zastosowanie:
-
Idealna nad stół w jadalni, wyspę kuchenną lub blat
-
Sprawdzi się również w salonie, sypialni, przedpokoju lub biurze
-
Doskonale komponuje się z dekoracyjnymi żarówkami E27 (np. typu Edison), podkreślając nowoczesny charakter lampy
Dodatkowe informacje:
-
Produkt sprzedawany bez żarówki
-
Prosty montaż i możliwość regulacji wysokości
-
Idealna zarówno jako pojedyncza lampa, jak i element większej aranżacji świetlnej
Dane techniczne
| Kolor podstawy | złoty |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Barwa klosza | bursztynowy |
| Głębokość | 25 cm |
| Wysokość | 87 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Szerokość | 25 cm |
| Materiał | Metal |
| Materiał klosza | szkło |
| Źródło światła | E27 LED |
| Ilość źródeł światła | 1xE27 |
