Lampa wisząca ALFA GOTTA BELU CHROM 3xE27 | 62197
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA GOTTA BELU CHROM 3×E27 | 62197
Nowoczesna lampa wisząca ALFA GOTTA BELU CHROM 3×E27 to stylowe i funkcjonalne oświetlenie sufitowe, które doskonale sprawdzi się jako główne źródło światła w salonie, jadalni, nad wyspą kuchenną lub w przestronnym przedpokoju.
? Najważniejsze cechy:
-
3 oprawki na żarówki E27 (żarówki nie są w zestawie) — umożliwia dopasowanie barwy i mocy światła do własnych potrzeb oraz stylu wnętrza,
-
Chromowane wykończenie — elegancki połysk i nowoczesny charakter,
-
Design: minimalistyczna i nowoczesna forma z dekoracyjnymi detalami, która świetnie komponuje się z wnętrzami w stylu nowoczesnym, loftowym, skandynawskim oraz industrialnym,
-
Funkcjonalność: lampa zapewnia równomierne, komfortowe światło, tworząc przyjemną atmosferę świetlną.
ALFA GOTTA BELU CHROM 3×E27 to połączenie nowoczesnego designu i praktyczności — efektowne oświetlenie wiszące, które podkreśli styl Twojego wnętrza i doda mu elegancji.
Dane techniczne
| Kolor podstawy | chrom |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Szerokość | 80 cm |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Materiał | Metal |
| Materiał klosza | szkło |
| Źródło światła | E27 LED |
| Ilość źródeł światła | 3xE27 |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Barwa klosza | dymiony |
| Głębokość | 25 cm |
| Wysokość | 90 cm |
