Lampa wisząca ALFA DARIN SILVER I 60835
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ALFA DARIN SILVER to elegancka lampa wisząca o nowoczesnym charakterze, wykończona w stylowym srebrnym (chromowanym) kolorze. Jej minimalistyczna forma sprawia, że doskonale pasuje do współczesnych aranżacji – od wnętrz loftowych po modern classic.
Najważniejsze cechy:
-
Kolor: srebrny / chrom – nowoczesny i ponadczasowy wygląd
-
Źródło światła: 1x E27 – możliwość zastosowania żarówki LED
-
Styl: nowoczesny, minimalistyczny, industrialny
-
Materiał: metalowa konstrukcja o estetycznym wykończeniu
-
Zastosowanie: nad stół, wyspę kuchenną, do salonu, jadalni lub przedpokoju
Dlaczego warto wybrać ten model?
-
świetnie sprawdza się jako pojedynczy punkt świetlny lub w zestawieniu kilku lamp w jednej linii
-
neutralna kolorystyka pasująca do różnych wnętrz
-
idealna do aranżacji w stylu loft, nowoczesnym lub industrialnym
Lampa DARIN SILVER to doskonały wybór dla osób, które cenią prostotę, elegancję i funkcjonalność w jednym.
Dane techniczne
| Kolor podstawy | czarny , chrom |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał | Metal |
| Materiał klosza | szkło |
| Źródło światła | 1 x E27 LED |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Barwa klosza | dymiony |
| Głębokość | 20 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Szerokość | 20 cm |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
