Lampa wisząca ALFA CELIA CHROM 1xE27 | 60831
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna i elegancka lampa wisząca CELIA w chromowanym wykończeniu to doskonała propozycja dla osób, które cenią minimalistyczny design i ponadczasową estetykę. Chromowana konstrukcja pięknie odbija światło, nadając wnętrzu lekkości, blasku i nowoczesnego charakteru.
Jednopunktowe źródło światła E27 pozwala dopasować żarówkę do własnych potrzeb – od dekoracyjnych filamentów po energooszczędne LED – tworząc idealny klimat w każdym pomieszczeniu.
Najważniejsze cechy produktu
-
Źródło światła: 1 × E27 (żarówka nie jest w zestawie)
-
Kolor: chrom – elegancki i nowoczesny
-
Styl: nowoczesny / glamour / minimalistyczny
-
Konstrukcja: solidna i trwała
-
Zasilanie: 230 V
-
Zastosowanie: salon, kuchnia, jadalnia, sypialnia, biuro
Dane techniczne
| Kolor podstawy | czarny , chrom |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał | Metal |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Materiał klosza | szkło |
| Źródło światła | E27 LED |
| Ilość źródeł światła | 1xE27 |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Barwa klosza | dymiony |
| Wysokość | 90 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
