Lampa wisząca ALFA CABRIO DREWNIANA 1xE27 | 60907
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elegancka lampa wisząca CABRIO 60907 to idealne połączenie naturalnego drewna i nowoczesnej formy, które wprowadza do wnętrza przytulny, ciepły klimat. Minimalistyczna konstrukcja sprawia, że lampa świetnie prezentuje się zarówno jako pojedyncze źródło światła, jak i w zestawieniu kilku punktów świetlnych. Doskonała do kuchni, jadalni, salonu lub sypialni.
Najważniejsze cechy:
-
Kolor: naturalne drewno z czarnymi elementami – uniwersalny i ponadczasowy styl
-
Źródło światła: 1 × E27 (żarówka nie jest w zestawie, możliwość zastosowania LED)
-
Maksymalna moc: do 60 W
-
Materiał: drewno + metal – solidne i estetyczne wykonanie
-
Styl: skandynawski, loftowy, nowoczesny
-
Montaż: sufitowy – regulowana wysokość zawieszenia
-
Stopień ochrony: IP20 – do użytku wewnętrznego
-
Gwarancja producenta: 24 miesiące
Zastosowanie:
-
Idealna nad stół, wyspę kuchenną lub blat roboczy
-
Sprawdzi się w salonie, sypialni, przedpokoju czy biurze
-
Doskonale komponuje się z dekoracyjnymi żarówkami E27, podkreślając naturalny charakter lampy
Dodatkowe informacje:
-
Produkt sprzedawany bez żarówki
-
Możliwość regulacji wysokości zawieszenia
-
Prosty montaż i solidna konstrukcja
Dane techniczne
| Kolor podstawy | Jasne drewno |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 100 cm |
| Głębokość | 32 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Materiał | Drewno |
| Materiał klosza | szkło |
| Źródło światła | E27 LED |
| Ilość źródeł światła | 1xE27 |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Barwa klosza | bursztynowy |
