Lampa wisząca ALFA BABU I 60199
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA BABU | 60199
Nowoczesna lampa wisząca ALFA BABU to efektowne oświetlenie sufitowe, które doskonale sprawdzi się jako główne źródło światła w salonie, jadalni, nad wyspą kuchenną lub w przedpokoju. Jej estetyczny i uniwersalny design świetnie wpisuje się w różne aranżacje wnętrz — od nowoczesnych, przez skandynawskie, aż po minimalistyczne.
? Najważniejsze cechy:
-
Uniwersalny styl — estetyczna forma, która łatwo dopasujesz do wielu wnętrz,
-
Równomierne oświetlenie — zapewnia komfortowe światło w całym pomieszczeniu,
-
Nowoczesne wykonanie — prosta, elegancka konstrukcja stanowi dekoracyjny punkt świetlny, podkreślając charakter aranżacji.
ALFA BABU (60199) to połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu — praktyczna lampa wisząca, która stworzy przyjemną atmosferę świetlną i doda stylowego akcentu Twojemu wnętrzu.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Głębokość | 29,5 cm |
| Wysokość | 105 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Szerokość | 29,5 cm |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Materiał | Metal |
| Kolor | czarny |
| Źródło światła | E27 LED |
| Ilość źródeł światła | 5 x E27 |
| Wysokośc regulowana | tak |
