Lampa wisząca ALFA ARIS WOOD I 61303
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stylowa i nowoczesna lampa wisząca ARIS WOOD to połączenie ciepła naturalnego drewna z eleganckim designem. Drewniane elementy w zestawieniu z minimalistyczną konstrukcją nadają wnętrzu przytulnego i wyjątkowego charakteru, wprowadzając harmonię i nowoczesną estetykę.
Lampa doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni, kuchni czy sypialni, tworząc klimatyczne i równomierne oświetlenie, które podkreśla charakter wnętrza.
Lampa ARIS WOOD świetnie prezentuje się nad stołem w jadalni, wyspą kuchenną lub w salonie, wprowadzając naturalny, ciepły akcent do nowoczesnego wnętrza i tworząc wyjątkową atmosferę.
Dane techniczne
| Kolor podstawy | drewniana |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 68 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Materiał | Metal , drewno |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Materiał klosza | szkło |
| Źródło światła | E27 LED |
| Ilość źródeł światła | 3xE27 |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Barwa klosza | bursztynowy |
| Wysokość | 90 cm |
| Głębokość | 15 cm |
