Lampa sufitowa żyrandol ALFA EMIR drewno I 22205
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa / Żyrandol ALFA EMIR – drewno | 22205
Żyrandol ALFA EMIR z naturalnym drewnem to eleganckie i dekoracyjne oświetlenie, które wprowadza do wnętrza ciepły, przytulny klimat. Dzięki drewnianym elementom lampa zyskuje naturalny charakter — doskonale wpisuje się w aranżacje w stylu klasycznym, skandynawskim, rustykalnym lub eklektycznym. Lampa pełni funkcję zarówno praktycznego źródła światła, jak i efektownego dodatku dekoracyjnego, który podkreśli styl salonu, jadalni lub sypialni.
Dane techniczne
| Kolor podstawy | jasne drewno |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Materiał korpusu | drewno |
| Źródło światła | E27 LED |
| Ilość źródeł światła | 5 x E27 |
| Wysokośc regulowana | nie |
| Barwa klosza | biały |
| Wysokość | 28,5 cm |
| Głębokość | 56 cm |
| Szerokość | 56 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
