Lampa sufitowa szklane kule ZOE 2 33325
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Kolor | id_1 |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Barwa klosza | biały |
| Głębokość | 14 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Liczba żródeł światła | 2 x G9 max 12W LED |
| Szerokość | 65 cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 14 * 14 cm |
