Lampa sufitowa nowoczesna biała ROY 3 32432
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/32432
- Seria: ROY
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Lampa sufitowa
- Kolekcja: Roy
- Kolor: biały
- Kolor klosza / abażuru: biały
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 3
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Wysokość: 44 cm
- Szerokość: 110 cm
- Głębokość: 70 cm
- Wysokość klosza: 10 cm
- Średnica klosza: 17 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
- Podział świecenie: Tak
- Dodatkowe informacje: Ruchome ramiona
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Barwa klosza | biały |
| Głębokość | 70 cm |
| Liczba żródeł światła | 3 x E27 max 15W Led |
| Wysokość | 44 cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 10 * 17 cm |
| Szerokość | 110 cm |
| Kolor | id_2 |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
